Dr. Öğr. Üyesi Burcu Uysal’ın Projesi İSTKA Tarafından Desteklenecek


Psikoloji Bölümü öğretim üyemiz Dr. Burcu Uysal’ın “COVID 19 Sürecinde Gelecek Kaygısı Yükselen Gençlerimizin Psikolojik İyi Oluşunu Destekleme Projesi” İSTKA tarafından desteklenecek başarılı projeler arasına girdi.

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı koordinasyonunda çalışan İstanbul Kalkınma Ajansı (İSTKA), COVID-19 ile Mücadele ve Dayanıklılık Programı kapsamında proje başvurularının değerlendirme sürecini tamamladı ve başarılı olan projeleri ilan etti. Salgının etkilerinin azaltılmasına yönelik acil çözüm sunan 20 proje desteklenecek.

Desteklenecekler projeler arasında Psikoloji Bölümü öğretim üyemiz Dr. Burcu Uysal’ın “COVID 19 Sürecinde Gelecek Kaygısı Yükselen Gençlerimizin Psikolojik İyi Oluşunu Destekleme Projesi” de yer alıyor. Hazırlık ve sunum aşamasında Proje Destek Ofisimiz tarafından  katkı verilen proje kapsamında yapılacak hizmetlerden, başta Başakşehir’dekiler olmak üzere İstanbul’daki tüm 20 yaş altı gençler ve genel olarak bu süreçten etkilenen vatandaşlar yararlanabilecek.

Proje kapsamında verilecek hizmetlerin detayları önümüzdeki günlerde ilan edilecek.

Burcu UysalCovid-19 Sürecinde Gelecek Kaygısı Yükselen Vatandaşlarımızın Psikolojik İyi Oluşunu Geliştirme ProjesiİSTKAPsikoterapi Uygulama ve Araştırma Merkezi İPAM

Yıldız (*) işareti olan alanlar zorunludur