Sosyoloji Doktora Programı (İngilizce) Açıldı


İbn Haldun Üniversitesi Lisansüstü programları, yeni açılan programlarla daha da zenginleşiyor. İbn Haldun Üniversitesi Rektörlüğü’nün, Lisansüstü Eğitim Enstitüsü bünyesinde Sosyoloji Doktora Programı (İngilizce) açılması konusundaki teklifi, 6 Mayıs 2020 tarihli Yükseköğretim Yürütme Kurulu toplantısında incelenerek uygun görüldü.

Sosyoloji Doktora Programı (İngilizce) hakkında detaylı bilgiler, öğretim kadrosu, ders planı ve ders içerikleri için tıklayınız: https://sgs.ihu.edu.tr/sosyoloji-doktora/

Sosyal bilimler alanında nitelikli lisans ve lisansüstü programlarıyla dünya çapında bir araştırma üniversitesi olma yolunda ilerleyen İbn Haldun Üniversitesi, lisansüstü programlarında alanında söz sahibi bir akademik kadro gözetiminde verilen nitelikli eğitimlerin yanı sıra, öğrencilere sunduğu burs, araştırma ve diğer imkânlarıyla da öne çıkıyor.

Lisansüstü Eğitim Enstitüsü bünyesinde açılan diğer programlar, başvuru koşulları, sunulan imkanlar ve diğer detaylar hakkında bilgi için https://sgs.ihu.edu.tr/programlar/ web sitesi ziyaret edilebilir.

 

Lisansüstü Eğitim EnstitüsüSosyoloji Bölümü

Yıldız (*) işareti olan alanlar zorunludur