Tercih Tanıtım Günleri


İbn Haldun Üniversitesi Tercih Tanıtım Günleri, Başakşehir Yerleşkemizde 18 Temmuz – 29 Temmuz tarihlerinde her gün 09.00-17.45 saatleri arasında gerçekleşecek.

Tüm aday öğrencilerimizi ve aileleri ağırlayacağımız Tercih Tanıtım Günleri’nde misafirlerimiz, zengin burs seçeneklerinden eğitim-öğretim ortamına, kampüs yaşamından yurtlara, merak ettikleri her konuda Üniversitemizi detaylı bir şekilde tanıma fırsatı bulacaklar.

Deneyimli Uzmanlardan Tercih Danışmanlığı Hizmeti

Ayrıca aday öğrencilerimizin doğru tercih yapmaları için alanında uzman, mesleki deneyim sahibi rehber öğretmenlerimiz tercih danışmanlığı hizmeti verecekler. Bunun yanında akademisyenlerimiz de Üniversitemizdeki Felsefe, Hukuk, İktisat, İslami İlimler, İşletme, Karşılaştırmalı Edebiyat, Medya ve İletişim, Psikoloji, Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık, Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler, Sosyoloji ve Tarih bölümlerine dair bilgilendirmeler yapacaklar; dersler ve üniversite eğitimi ile ilgili merak edilen tüm sorulara cevap verecekler.

Yenikapı, Yenibosna ve Metrokent’ten Ring Servis Saatleri

Misafirlerimizi rahat edecekleri bir ortamda en iyi şekilde ağırlamayı hedeflediğimiz Tercih Tanıtım Günleri süresince Yenikapı Marmaray, Yenibosna Metrobüs (Koçtaş önü, duvar dibi) ve Başakşehir Metrokent duraklarından servislerimiz aşağıda belirtilen saatlerde kampüsümüze hareket edecektir.

Yıldız (*) işareti olan alanlar zorunludur