Uluslararası 15 Temmuz Anti-Darbe Hekatonu Online Turnuvası


“15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Etkinlikleri” kapsamında, demokrasimize kasteden bu ve benzeri darbe girişimlerine karşı toplumsal desteğin sürdürülebilir kılınması, milli hafızanın taze tutulması; ulusal/uluslararası kamuoyuna demokrasi zaferinin ve FETÖ yapılanmasının daha etkili anlatılması için Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı tarafından tüm yurt genelinde ve yurt dışında çeşitli projeler/etkinlikler yapılması planlanmaktadır.

Mevzu bahis projeler kapsamında Başkanlık, 13-19 Temmuz 2020 tarihleri arasında “Uluslararası 15 Temmuz Anti-Darbe Hekatonu Online Turnuvası” düzenleyecek.

Tüm dünyayı olduğu gibi ülkemizi de etkileyen Covid-19 salgını nedeniyle Hekaton Turnuvasının online sistemler üzerinden gerçekleştirilmesi planlanıyor. Hekaton turnuvası finalinde İletişim Başkanlığı tarafından belirlenen jüri turnuvanın kazananlarını belirleyecek ve ilk üçe giren takımlara para ödülü temin edilecektir. Ayrıca detaylı bilgiler etkinlik web sitesinde yayınlanacak.

Bu doğrultuda konuyla ilgilenen ve kurulacak hekaton takımında yer almak isteyen lisans ve lisans üstü öğrencilerimizin 1 Temmuz 2020 tarihine kadar kurumsal@ihu.edu.tr adresine mail atmaları gerekmektedir.

Detaylı bilgi: https://www.anticouphackathon.com/

 

15 Temmuz

Yıldız (*) işareti olan alanlar zorunludur