Loading, please wait.

Bağış Yapın

Bağış Yapın

ÜNİVERSİTEMİZİN BAŞARI HİKÂYESİNİ, HAYIRSEVERLERİN DESTEĞİYLE BÜYÜTMEKTE KARARLIYIZ

İbn Haldun Üniversitesi, en iyi öğrencilere dünya çapında eğitim vermeye ve küresel öncüler olmaları, ülkemizi ve milletimizi en iyi şekilde temsil etmeleri yolunda tüm imkânlarını seferber etmeye devam ediyor. Bu noktada en büyük gücümüzü, bu ülkenin parlak geleceğine inanan kıymetli hayırseverlerden alıyoruz.

Üniversitemiz, 2017’den beri kabul ettiği seçkin öğrencileri dünya çapında öncü sosyal bilimciler olarak yetiştirme amacıyla eğitim-öğretim faaliyetlerinde bulunmayı sürdürüyor. Henüz yeni kurulan bir üniversite olmasına rağmen ülkemizin en parlak öğrencilerinin tercihlerinde üst sıralarda yer almayı başaran Üniversitemiz, ulusal ve uluslararası üst düzey akademik kariyerli hocaları ve 80’den fazla ülkeden gelen %30’un üzerinde uluslararası öğrenci oranıyla da zengin ve çok-kültürlü bir eğitim-öğretim ortamı sunuyor. Yeni inşa edilen İbn Haldun Üniversitesi Külliyesi ise; en yeni teknolojik imkânlarla donatılan modern fakülte binaları ve derslikleri, kongre ve konferans salonları, konforlu yurtları, kütüphanesi, yeşil alanları ve sosyal donatılarıyla, dünyanın en saygın üniversitelerinin sunduklarından farksız, eşsiz bir “kampüs üniversitesi” deneyimi yaşatıyor.

YÖK raporuna göre Üniversitemiz; “öğrenci başına yapılan cari harcama miktarının en yüksek olduğu üniversiteler” sıralamasında tüm üniversiteler arasında ikinci; “üniversitenin sağladığı burslardan faydalanan öğrenci oranının en yüksek olduğu üniversiteler” sıralamasında tüm üniversiteler arasında üçüncü sırada yer alıyor. Aynı zamanda Lisans ve Lisansüstü programlarımızda tam burslu öğrencilerin oranı %80’in üzerinde yer alıyor.

Eğitimde sayı çokluğuna değil üstün kaliteye değer veren vizyonu ile sunduğu fiziki ve maddi imkânlarla, Üniversitemiz, tüm öğrencilerini -kendileri, ülkemiz ve medeniyetimiz adına- küresel rekabete ve başarıya hazırlıyor.

Siz hayırseverleri de, yapacağınız bağışlarla, İbn Haldun Üniversitesi’nde öğrencilerimizin başarı hikâyelerini el birliğiyle yazmaya ve onlar dolayısıyla ülkemizin ve dünyanın geleceğinde söz sahibi olmaya davet ediyoruz.

Banka Transferleri

Havale/EFT yoluyla yapacağınız bağışlarınız için aşağıdaki banka hesap bilgilerini kullanabilirsiniz:

İbn Haldun Üniversitesi
Kuveyt Türk Katılım Bankası İkitelli Şubesi (Şube Kodu: 0029)
İBAN: TR84 0020 5000 0943 4169 0000 02
Hesap No: 94341690 – 2

Online Bağış

Online bağışlarınız için lütfen Sanal POS sayfamızı ziyaret ediniz: https://pay.ihu.edu.tr/ziraatdiger