Akademik Kariyer Webinar Serisi

İbn Haldun Üniversitesi Akademik Kariyer Günleri başlıyor. 1-10 Haziran tarihlerinde gerçekleştirilecek Akademik Kariyer Günleri’nde çeşitli sosyal bilim alanlarında akademik kariyer yapmak isteyenlere yönelik bir webinar serisi gerçekleştirilecek.

Webinar serisinde alanında uzman isimler, hem alana ilişkin sunumlar gerçekleştirecek hem de aday lisansüstü öğrencilerle akademik yolculuğun durakları, iniş çıkışları, zorlukları ve ödülleri hakkında kendi kişisel yolculuklarından hareketle deneyim paylaşımınında bulunacak.

Üniversitemizin değerli akademisyenleri tarafından tamamen online olarak verilecek seminerlerde aday öğrenciler aşağıdaki soruların cevaplarını bulacaklar ve aynı zamanda konuya ilişkin farklı sorularını da ehil bir isimle istişare etme imkanı yakalayacaklar.

  • Akademik kariyer, iş dünyasında var olmak için ne kadar önemli?
  • Akademik kariyer manevi doyum için harika bir seçenek… Peki getirdiği maddi imkanlar yeterli mi?
  • Pandemi sonrası dünyada akademik hayat nasıl olacak? Akademik kariyer zorlaşacak mı, kolaylaşacak mı?
  • İbn Haldun’da akademik kariyer bahsedildiği kadar zor mu?

Sosyal bilimlerin farklı alanlarından deneyimli akademisyenlerin vereceği Akademik Kariyer Webinar Serisi’ne katılım tamamen ücretsiz. Her bir webinar 100 kişilik sınırlı bir kontenjana sahip…

Webinar Serisi takvimini incelemek, hocalarımızı tanımak ve hemen başvuru yapmak için

Not: Başvurular, kaydolmak istediğiniz webinar tarihine kadar devam edecektir. Kontenjan dolunca ilgili webinara başvurular kapatılacaktır. Başvuru formunu dolduran herkese, ilgili webinar linki, webinarın gerçekleşeceği gün mail ile gönderilecektir.

AKADEMİK KARİYER WEBİNAR SERİSİ TAKVİMİ
BAŞVURU İÇİN SEÇTİĞİNİZ WEBİNAR KUTUSUNA TIKLAYINIZ

Yıldız (*) işareti olan alanlar zorunludur