Yükleniyor, lütfen bekleyiniz.

Akademisyenlerimiz İstişare ve Değerlendirme Kampı’nda Bir Araya Geldi

18.09.2023
Akademisyenlerimiz İstişare ve Değerlendirme Kampı’nda Bir Araya Geldi
Akademisyenlerimizin katılımıyla 2023 yılı istişare ve değerlendirme kampı gerçekleştirildi.

2023 yılı istişare ve değerlendirme kamplarımızın ilki, tüm akademisyenlerimizin katılımıyla 15-17 Eylül tarihlerinde Demokrasi ve Özgürlükler Adası’nda gerçekleştirildi. 

Kampın açılışında Mütevelli Heyeti Başkan Vekilimiz Necmeddin Bilal Erdoğan ve Rektörümüz Prof. Atilla Arkan birer selamlama konuşması yaptılar. 

Necmeddin Bilal Erdoğan yaptığı konuşmada Ekim ayı başında açılması planlanan öğrenci merkezi, bu dönem inşaatına başlanacak olan ikinci faz öğrenci yurtları ve misafirhane ve lojman ihtiyacını karşılamak için atılan adımlardan bahsetti. 

Rektörümüz Prof. Atilla Arkan ise her bölümün kendi vizyonuna yönelik aktif projeler üretmesinin öneminden bahsederken tecrübe birikimi ve paylaşımının bir ortak akıl inşa edeceğine değindi.

Kampın ikinci gününde rektör yardımcılarımız Prof. Mustafa Kemal Yılmaz ve Prof. Ali Yeşilırmak tarafından yapılan stratejik plan, yayın, proje ve eğitim anketleri sunumlarının ardından, akademisyenlerimiz tarafından bölümler bazında yenilikçi öğrenme ve öğretme süreçlerinin uygulandığı derslerden örnekler verildi. Kampın ikinci gününün son oturumu ise insan kaynakları planlaması çalıştayına ayrıldı. 

Akreditasyon süreçlerine dair bilgilendirmelerin de yapıldığı Akademik Kadro İstişare ve Değerlendirme Kampı, 17 Eylül Pazar günü Rektörümüz Prof. Atilla Arkan’ın çalıştay değerlendirmesinin ardından sona erdi. 

Fotoğraflar