Yükleniyor, lütfen bekleyiniz.

İdari Personelimiz İstişare ve Değerlendirme Kampı’nda Bir Araya Geldi

25.09.2023
İdari Personelimiz İstişare ve Değerlendirme Kampı’nda Bir Araya Geldi
İdari personelimizin katılımıyla 2023 yılı istişare ve değerlendirme kampı gerçekleştirildi.

2023 yılı istişare ve değerlendirme kamplarımızın ikincisi, tüm idari personelimizin katılımıyla 22-24 Eylül tarihlerinde Demokrasi ve Özgürlükler Adası’nda gerçekleştirildi. 

Kampın açılışında Mütevelli Heyeti Başkan Vekilimiz Necmeddin Bilal Erdoğan ve Rektörümüz Prof. Atilla Arkan birer selamlama konuşması yaptılar. 

Necmeddin Bilal Erdoğan konuşmasında İbn Haldun Üniversitesi’nin sadece maddi imkanları ve kampüsü ile değil, çalışma ortamı sayesinde de huzurlu bir üniversite haline getirmeye çabaladıklarını ifade etti. 

Rektörümüz Prof. Atilla Arkan ise İbn Haldun Üniversitesi’ni yüzyılları aşan bir kurum yapacak olan kültürün beraber inşa edildiğine ve kurum içinde yatay ve dikey etkileşimlerin artmasının gerekliliğine değindi. 

Kampın ikinci günü genel sekreterimiz Sebahattin Belik’in açılış konuşmasının ardından birim yöneticilerimizin sunumları, “Duygusal Dayanıklılığın İletişim ve İçsel Motivasyona Etkileri” konulu seminer ile başladı. Kampın ikinci gününün son oturumu ise “İdari Hizmetlerin Öğrenci ve Akademisyen Memnuniyeti Üzerindeki Etkileri” temalı çalıştaya ayrıldı. 

İdari Personel İstişare ve Değerlendirme Kampı, 24 Eylül Pazar günü Genel Sekreterimiz Sebahattin Belik, Genel Sekreter Yardımcılarımız Turgut Aydın ve Kemal Sarı'nın çalıştay değerlendirmeleri ve aramıza yeni katılan personelimizin takdimlerinin ardından, Rektörümüz Prof. Atilla Arkan’ın kapanış konuşması ile sona erdi.

Fotoğraflar