Yükleniyor, lütfen bekleyiniz.

Mütevelli Heyeti Başkanımız Prof. İrfan Gündüz, DEİK Eğitim Ekonomisi İş Konseyi Adına Ödül Aldı

16.01.2023
Mütevelli Heyeti Başkanımız Prof. İrfan Gündüz, DEİK Eğitim Ekonomisi İş Konseyi Adına Ödül Aldı
DEİK Ticari Diplomasi Ödül Töreni, 14 Ocak 2023 Cumartesi günü Türk iş dünyasının ticari diplomasi sanatkârlarını bir araya getirdi.

Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK) Ticari Diplomasi Ödül Töreni, Türk iş dünyasının ticari diplomasi sanatkârlarını bir araya getirdi. Ödül töreninde Üniversitemiz Mütevelli Heyeti Başkanı ve aynı zamanda DEİK Eğitim Ekonomisi İş Konseyi Başkanı Prof. Dr. İrfan Gündüz, konsey başkanı olarak konsey adına Networking kategorisinde verilen ödülü Ticaret Bakanı Dr. Mehmet Muş ve DEİK Başkanı Nail Olpak’ın ellerinden aldı.

14 Ocak 2023 Cumartesi günü DEİK İş Konseyleri 2022 Yılı Olağan Mali Genel Kurulu'nun ardından bu yıl dördüncüsü düzenlenen DEİK Ticari Diplomasi Ödül Töreni, T.C. Ticaret Bakanı Mehmet Muş, DEİK İş Konseyi Başkanları ve iş insanlarının katılımlarıyla, DEİK Başkanı Nail Olpak’ın ev sahipliğinde gerçekleştirildi. Törende, 2022 yılında gerçekleştirdikleri ticari diplomasi faaliyetleriyle 6 kategoride üstün performans gösteren 12 DEİK İş Konseyi ödüllendirildi.

“Networking” kategorisinde; B-C grubu ülkelerde Prof. Dr. İrfan Gündüz’ün başkanlığını yürüttüğü DEİK/Eğitim Ekonomisi İş Konseyi ödüle layık görüldü.

Törende Ticaret Bakanı Dr. Mehmet Muş, “DEİK, dünyanın hemen her ülkesindeki mutahap kuruluşlarıyla tesis ettiği İş Konseyi platformları ve güçlü kurumsal iletişim kapasitesiyle, iş dünyamızın küresel pazarlara açılmasında önemli bir kaldıraç olduğunu bu kritik zamanlarda bir kez daha gösterdi.” değerlendirmesinde bulunarak, Prof. Dr. İrfan Gündüz ve diğer ödül alan iş konseylerinin başkanlarına, konseyleri adına ödüllerini takdim etti.

Fotoğraflar