Yükleniyor, lütfen bekleyiniz.

Spor ve Sağlıklı Yaşam Danışmanlığı Programı Başlıyor

17.06.2021
Spor ve Sağlıklı Yaşam Danışmanlığı Programı Başlıyor
Uzman spor eğitmenlerimizin uygulayacağı çalışmalar eşliğinde gerçekleşecek olan “Spor ve Sağlıklı Yaşam Danışmanlığı Programı” başvuruları başladı.

Uzman spor eğitmenlerimizin uygulayacağı çalışmalar eşliğinde gerçekleşecek olan “Spor ve Sağlıklı Yaşam Danışmanlığı Programı” başvuruları başladı. Spor, dengeli beslenme ve sağlıklı yaşam alışkanlıklarının kazandırılması amacıyla geliştiren danışmanlık programı ile öğrencilerimizin kişisel fitness, vücut geliştirme, kilo kaybetme, kilo alma ve evde uygulanacak çalışmalarla sportif hedeflerine ulaşmasına destek olunacak.

Başvurular Haziran Ayı Sonuna Kadar Devam Edecek

Günümüzde sağlıklı yaşamı korumanın en önemli adımlarından başında düzenli spor ve sağlıklı beslenmek alışkanlıklarını kazanmak geliyor. Spor yapmak, dokuları, organları ve sistemleri harekete geçirip dengede tutarak sağlıklı çalışmasına da yardımcı oluyor ve kişinin daha dinamik, dinç ve zinde olmasını sağlıyor. Düzenli olarak spor yapmak sadece zinde ve formda bir vücut sağlamıyor; bunun yanında çeşitli fiziksel ve ruhsal rahatsızlıklara da iyi geliyor. Spor ve Sağlıklı Yaşam Danışmanlığı başvuruları Haziran ayı sonuna kadar devam edecek. Başvuru yapmak ve detaylı bilgi almak için iletişim bilgilerine aşağıdan ulaşabilirsiniz. E-Mail: spor@ihu.edu.tr GSM: +90 538 394 9917

Fotoğraflar