Yükleniyor, lütfen bekleyiniz.

Tırnak İçinde' Youtube Kanalımız Yeni Konseptleriyle Artık Yayında

22.12.2023
Tırnak İçinde' Youtube Kanalımız Yeni Konseptleriyle Artık Yayında
“Tırnak İçinde” Youtube Kanalımızda yeni yayın döneminin ilk videosu yayınlandı. Kanalda her hafta farklı konu ve konuklarıyla “Herkes İçin Sosyal Bilim”, “1000 Temel Eser” ve “Yeterince Övülmedi” programları yayında olacak.

Üniversitemizin dijital içerik projelerinden “Tırnak İçinde” Youtube Kanalı üç farklı konseptteki videolarıyla izleyicilerle buluşmaya başladı. "Herkes İçin Sosyal Bilim" programının, Tarih Bölümü başkanımız Prof. Dr. Halil Berktay'ın konuk olduğu ilk bölümü kanalda yayınlandı.

“Herkes İçin Sosyal Bilim”, “1000 Temel Eser” ve “Yeterince Övülmedi” konseptlerinin yer aldığı kanalda haftada 3 video yayınlanacak. "Herkes İçin Sosyal Bilim" programının yayınlanan ilk bölümünde Prof. Dr. Halil Berktay; somut elle tutulur, anlaşılır bir tarih anlayışı üzerine konuştu.

Kanalda ilerleyen günlerde yayınlanacak videolarda ise "1000 Temel Eser" ve "Yeterince Övülmedi" programlarının ilk bölümleri yayınlanmış olacak. 

'Tırnak İçinde' Youtube Kanalı'na abone olmak ve programlarımızı izlemek için elecek yeni videoları izlemek ve takip etmek için https://www.youtube.com/tirnakicindetv adresini ziyaret edebilirsiniz.