Yükleniyor, lütfen bekleyiniz.

Üniversitemizde Sunulan İmkânlar ve Yapılan Faaliyetler Basın Mensuplarıyla Paylaşıldı

04.07.2022
Üniversitemizde Sunulan İmkânlar ve Yapılan Faaliyetler Basın Mensuplarıyla Paylaşıldı
4 Temmuz Pazartesi günü Üniversitemizde bir basın buluşması gerçekleştirildi.

Gazete ve televizyon kanallarının yayın yönetmenleri ve yöneticileri ile muhabirlerinin katılımıyla, 4 Temmuz Pazartesi günü Üniversitemizde bir basın buluşması gerçekleştirildi. Mütevelli Heyeti Başkanımız Prof. İrfan Gündüz, Mütevelli Heyeti Başkan Vekilimiz Necmeddin Bilal Erdoğan ve Rektörümüz Prof. Atilla Arkan’ın da katıldığı kahvaltılı basın buluşmasında, Üniversitemiz ve Külliyemizde sunulan imkânlar tanıtıldı.

Rektörümüz Prof. Atilla Arkan’ın “Geleceğe Doğru Kararlı Adımlar” başlıklı bir sunum yaptığı etkinlikte; fakülte ve bölümlerimiz, uluslararasılaşmaya dönük çalışmalar, beceri ve yetkinlik odaklı yenilikçi eğitim-öğretim süreçlerimiz, toplumsal fayda temelinde yapılan projeler ve İbn Haldun Üniversitesi Külliyesi başta olmak üzere eğitim-öğretim ve araştırma faaliyetlerini yürüttüğümüz yerleşkelerimizin fiziki altyapısı ile Üniversitemizin eğitim, araştırma, toplumsal fayda gibi çeşitli  alanlarda gelecek projeksiyonu tanıtıldı. 

Prof. İrfan Gündüz, Necmeddin Bilal Erdoğan ve Prof. Atilla Arkan’ın basın mensuplarının sorularını da cevaplandırdığı etkinlik; Stüdyo, Spor Merkezi, öğrenci yurtları ve fakültelerde eğitim-öğretim ortamları ve sosyal-kültürel-sportif olanakların yerinde görüldüğü bir kampüs gezisiyle sona erdi.

Fotoğraflar