Yükleniyor, lütfen bekleyiniz.

İHÜ Medya Merkezi

İHÜ Medya Merkezi

İbn Haldun Üniversitesi Medya Merkezi 2022 yılında İstanbul Kalkınma Ajansı’nın desteğiyle İletişim Fakültesi bünyesinde kuruldu. Öncelikli hedefi İletişim Fakültesi öğrencilerinin alanla ilgili ihtiyaçlarına cevap vermek olan merkez; üniversitemizin diğer bölümlerindeki öğrencilere, akademik ve idari personele ve sektöre de stüdyo, teknik donanım, kurgu-montaj, seslendirme hizmetleri verebilmektedir.

İHÜ Medya Merkezi fiziki olarak; Tam donanımlı (2+1-7.6m jimmy kamera, iki adet sabit dekor, 50 kişilik tribün, üç adet perde alanı ve serbest proje alanları) stüdyo, tam donanımlı (yayın Masası, playout bilgisayarı, kayıt bilgisayarı, KJ bilgisayarı, 16 kanal ses mikseri, internet üzerinden yayın) reji, üç adet kurgu seti, seslendirme odası, iki soyunma kabinli konuk odası olacak şekilde medya sektörünün tüm ihtiyaçlarını tek bir çatı altınca karşılayabilecek özellikte tasarlanmıştır.

İHÜ Medya merkezi öğrencilerin hem eğitimlerinde hem özel projelerinde kullanmak isteyenlere kamera, ışık, ses sistemleri, montaj seti, seslendirme kayıt ve rejili ve rejisiz çekim hizmeti vermektedir.

Fotoğraflar